Hakkımızda


Barikler; İnşaat sektörüne 2001 yılında katılarak, yurt içinde bir çok projeyi başarı ile tamamladı. Uzmanlığımı ve teknik bilgi birikiminin yanı sıra, etik değerlere bağlı, ilkeli ve şeffaf çalışma prensipleri sayesinde sektörde prestijli bir yer edindi.

Tüm şirket faaliyetlerimizde, bulunduğumuz çevre ile uyumlu çalışmayı, sağlıklı ve güvenli iş ortamları yaratmayı, zamanında ve istenilen kalitede projelerimizi tamamlamayı temel ilkelerimiz arasına ekledik.

Yaşama, Kalıcı Eserler Armağan Ediyoruz

İlkelerimizi sürdürülebilir kılmak ve geliştirmek için bilimsel yöntem ve teknolojileri, yasal mevzuat ve yönetmeliklerin gereklerini yerine getirecek şekilde kullandık.

Barikler İnşaat olarak kalite politikamız, inşaat, alt yapı , üst yapı ve taahhüt sektöründe en ileri teknolojinin takip edilmesi, zamanında kullanılması, düzenli ve kalifiye kadro ile çalışılması ve işveren ve müşteri memnuniyeti ile güveni kazanılarak en iyi hizmetin sunulmasıdır.

Şirketimiz bünyesindeki tüm faaliyetlerin uygulanması, geliştirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi için takım ruhunu benimseyen, özveri ile çalışan ekibimiz ve elemanlarımız kalitemizin mimarlarıdır.